Zondag HE 17+ 4e klasse Team 1

4e klasse Heren Zondag

2e in poule 4e klasse Heren Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
5
STARTBAAN 4
1
WOERDEN 1
4
BAARN 1
2
TIE-BREAKERS 4
5
BOSHEIM 2
1
LAREN 2
5
WILNIS 1
1
IJSBAANPAD 1
Zondag 12 mei
3
BOSHEIM 2
3
BAARN 1
4
LAREN 2
2
TIE-BREAKERS 4
3
IJSBAANPAD 1
3
WOERDEN 1
3
WILNIS 1
3
STARTBAAN 4

Wedstrijdschema

T.C. Woerden 1
Zondag HE 17+ 4e klasse Team 1
Uit
26-05-2019 13:00
Nr. 3070962
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Bij TC Woerden wordt gespeeld op pro bounce. Er kan uitsluitend met pin worden betaald.
Zondag HE 17+ 4e klasse Team 1
L.T.C. Startbaan 4
Thuis
02-06-2019 16:00
Nr. 3049027
Baansoort: Gravel

Poule stand (2e in poule 4e klasse Heren Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.STARTBAAN 4541024624
2.BAARN 1532021921
3.BOSHEIM 25311181218
4.WILNIS 15221161416
5.WOERDEN 15122151515
6.IJSBAANPAD 15032111911
7.TIE-BREAKERS 45014102010
8.LAREN 251045255

Spelers (5)