Zondag HE 35+ 4e klasse Team 1

4e klasse Heren 35+ Zondag

4e in poule 4e klasse Heren 35+ Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
4
GOOILAND 3
2
VREESWIJK 1
0
RHIJNAUWEN 2
6
BAARN 1
3
RHIJNAUWEN 1
3
BREUKELEN 2
1
DOMSTAD 1
5
ASMUNT 1
Zondag 12 mei
1
RHIJNAUWEN 1
5
DOMSTAD 1
5
GOOILAND 3
1
RHIJNAUWEN 2
4
VREESWIJK 1
2
BAARN 1
0
BREUKELEN 2
6
ASMUNT 1

Wedstrijdschema

Zondag HE 35+ 4e klasse Team 1
T.C. Domstad 1
Thuis
26-05-2019 15:00
Nr. 3050539
Baansoort: Gravel
T.V. Asmunt 1
Zondag HE 35+ 4e klasse Team 1
Uit
02-06-2019 13:00
Nr. 3077841
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Parkeren aan de Diepteweg in Empel. Bij T.V. Asmunt kan uitsluitend met PIN betaald worden

Poule stand (4e in poule 4e klasse Heren 35+ Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GOOILAND 3550022822
2.ASMUNT 1540122822
3.DOMSTAD 15302181218
4.BAARN 15302181218
5.VREESWIJK 15203151515
6.RHIJNAUWEN 15113111911
7.BREUKELEN 251139219
8.RHIJNAUWEN 250055255

Begeleiders (1)

Spelers (5)