Zondag Mei t/m 17 1e klasse Team 1

1e klasse Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag

4e in poule 1e klasse Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
4
GOOILAND 1
2
BAARN 1
3
SOESTDIJK 1
3
LAREN 1
3
RIJNHUYSE 1
3
WESTERVELD 1
4
VLEUTEN DE MEERN 2
2
IJBURG 1
Zondag 12 mei
5
VLEUTEN DE MEERN 2
1
RIJNHUYSE 1
2
SOESTDIJK 1
4
GOOILAND 1
2
LAREN 1
4
BAARN 1
Zondag 5 mei
4
IJBURG 1
2
WESTERVELD 1

Wedstrijdschema

Zondag Mei t/m 17 1e klasse Team 1
T.V. Rijnhuyse 1
Thuis
26-05-2019 13:30
Nr. 3059011
Baansoort: Gravel
Zondag Mei t/m 17 1e klasse Team 1
T.V. Westerveld 1
Thuis
02-06-2019 14:30
Nr. 3055346
Baansoort: Gravel

Poule stand (4e in poule 1e klasse Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VLEUTEN DE MEERN 2550025525
2.IJBURG 15212171317
3.RIJNHUYSE 15221161416
4.BAARN 15302141614
5.GOOILAND 15302131713
6.WESTERVELD 15032121812
7.LAREN 15023121812
8.SOESTDIJK 15023111911

Spelers (6)