Zondag Mei t/m 14 2e klasse Team 1

2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag

5e in poule 2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
6
SOEST-ZUID 4
0
HOOGERHEIDE 2
6
LEUSDEN 1
0
'T SCHILT 1
4
VATHORST 1
2
BAARN 1
5
DE GOOISCHE VALLEI 1
1
TAUTENBURG 1
Zondag 12 mei
5
BAARN 1
1
'T SCHILT 1
1
SOEST-ZUID 4
5
DE GOOISCHE VALLEI 1
6
HOOGERHEIDE 2
0
TAUTENBURG 1
3
VATHORST 1
3
LEUSDEN 1
Zondag 28 april
1
TAUTENBURG 1
5
SOEST-ZUID 4

Wedstrijdschema

Zondag Mei t/m 14 2e klasse Team 1
T.V. Soest-Zuid 4
Thuis
26-05-2019 12:00
Nr. 3058345
Baansoort: Gravel
Zondag Mei t/m 14 2e klasse Team 1
H.L.T.C. Hoogerheide 2
Thuis
02-06-2019 11:30
Nr. 3043597
Baansoort: Gravel

Poule stand (5e in poule 2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LEUSDEN 1532022822
2.DE GOOISCHE VALLEI 1540121921
3.SOEST-ZUID 4531121921
4.VATHORST 15311191119
5.BAARN 15302181218
6.HOOGERHEIDE 25113102010
7.'T SCHILT 150145255
8.TAUTENBURG 150054264

Spelers (5)