Zondag Jon t/m 14 2e klasse Team 3

2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag

7e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
0
BAARN 3
6
ABCOUDE 2
4
HOOGERHEIDE 1
2
LAREN 3
4
VATHORST 1
2
DE GOOISCHE VALLEI 1
Zondag 12 mei
2
BAARN 3
4
VATHORST 1
6
GOOILAND 2
0
LAREN 3
4
ABCOUDE 2
2
DE GOOISCHE VALLEI 1
Woensdag 8 mei
4
ABCOUDE 2
2
HOOGERHEIDE 1
Zondag 5 mei
0
HOOGERHEIDE 1
6
GOOILAND 2

Wedstrijdschema

H.L.T.C. Gooiland 2
Zondag Jon t/m 14 2e klasse Team 3
Uit
26-05-2019 08:30
Nr. 3056703
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Parkeren naast Kroymans, Mycene, Hilversum

Poule stand (7e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GOOILAND 2440023123
2.ABCOUDE 25311191119
3.VATHORST 14301131113
4.HOOGERHEIDE 14202111311
5.LAREN 34112101410
6.DE GOOISCHE VALLEI 14103101410
7.BAARN 350054264

Spelers (6)