Zondag Jon t/m 14 2e klasse Team 2

2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag

2e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
6
SOESTDIJK 1
0
BILTHOVEN 2
1
GOOILAND 3
5
RANDENBROEK 3
6
LEUSDEN 1
0
VATHORST 2
6
BAARN 2
0
HOOGLANDERVEEN 1
Zondag 12 mei
4
LEUSDEN 1
2
SOESTDIJK 1
3
GOOILAND 3
3
BAARN 2
5
VATHORST 2
1
BILTHOVEN 2
4
RANDENBROEK 3
2
HOOGLANDERVEEN 1
Zondag 5 mei
3
BAARN 2
3
RANDENBROEK 3

Wedstrijdschema

T.C. Bilthoven 2
Zondag Jon t/m 14 2e klasse Team 2
Uit
26-05-2019 09:00
Nr. 3047865
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Graag op tijd aanwezig zijn.
Zondag Jon t/m 14 2e klasse Team 2
L.T.C. Soestdijk 1
Thuis
02-06-2019 11:30
Nr. 3058145
Baansoort: Gravel

Poule stand (2e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LEUSDEN 1541024624
2.BAARN 2523021921
3.SOESTDIJK 15221201020
4.RANDENBROEK 35320201020
5.GOOILAND 35221181218
6.VATHORST 25203102010
7.HOOGLANDERVEEN 150055255
8.BILTHOVEN 250052282

Spelers (4)