Zondag Jon t/m 14 2e klasse Team 1

2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag

2e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 19 mei
2
SHOT 4
4
VATHORST 3
5
SOEST-ZUID 3
1
LUDENTI 1
6
BAARN 1
0
'T HARDE 1
6
LOCKHORST 1
0
GOOILAND 4
Zondag 12 mei
1
SOEST-ZUID 3
5
LOCKHORST 1
5
BAARN 1
1
SHOT 4
4
LUDENTI 1
2
GOOILAND 4
1
'T HARDE 1
5
VATHORST 3

Wedstrijdschema

Doornse T.V. Ludenti 1
Zondag Jon t/m 14 2e klasse Team 1
Uit
26-05-2019 09:00
Nr. 3040875
Baansoort: Gravel
Zondag Jon t/m 14 2e klasse Team 1
T.V. Soest-Zuid 3
Thuis
02-06-2019 13:00
Nr. 3050498
Baansoort: Gravel

Poule stand (2e in poule 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LOCKHORST 1550027327
2.BAARN 1531122822
3.VATHORST 3541021921
4.SHOT 45302181218
5.SOEST-ZUID 35113121812
6.GOOILAND 45113111911
7.LUDENTI 151047237
8.'T HARDE 150052282

Spelers (5)