Zondag Mix t/m 14 2e klasse Team 1

2e klasse Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag

8e in poule 2e klasse Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
5
HOOGERHEIDE 2
1
SPARTA 1
1
BAARN 1
5
DE GEEREN 2
3
EEMNES 2
3
POSEIDON 1
0
ATC-BUITEN 1
6
LTV LELYSTAD 1
Zondag 12 mei
5
LTV LELYSTAD 1
1
POSEIDON 1
1
BAARN 1
5
HOOGERHEIDE 2
3
DE GEEREN 2
3
SPARTA 1
4
ATC-BUITEN 1
2
EEMNES 2

Wedstrijdschema

L.T.V. Lelystad 1
Zondag Mix t/m 14 2e klasse Team 1
Uit
26-05-2019 10:00
Nr. 3044513
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Wij zijn een cashless vereniging, u kunt alleen met PIN betalen. Wij beschikken over gravel en smashcourt banen. U kunt op beide ondergronden worden ingepland.
Zondag Mix t/m 14 2e klasse Team 1
ATC-Buiten 1
Thuis
02-06-2019 10:00
Nr. 3040322
Baansoort: Gravel

Poule stand (8e in poule 2e klasse Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LTV LELYSTAD 1541024624
2.POSEIDON 15311201020
3.EEMNES 25212181218
4.HOOGERHEIDE 2421115915
5.ATC-BUITEN 15302131713
6.SPARTA 150149219
7.DE GEEREN 241128168
8.BAARN 151047237

Spelers (5)