Zaterdag HE 35+ 3e klasse Team 2

3e klasse Heren 35+ Zaterdag

5e in poule 3e klasse Heren 35+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
6
BLARICUM 2
0
BAARN 2
0
'T LAER 2
6
NAARDEN 2
2
KORIANDER 2
4
DE KUIL 2
Zaterdag 11 mei
0
'T LAER 2
6
BLARICUM 2
1
DE MEENT 1
5
KORIANDER 2
5
NAARDEN 2
1
BAARN 2

Wedstrijdschema

Zaterdag HE 35+ 3e klasse Team 2
T.V. Koriander 2
Thuis
25-05-2019 09:30
Nr. 3041995
Baansoort: Gravel
Zaterdag HE 35+ 3e klasse Team 2
H.L.T.C. De Kuil 2
Thuis
01-06-2019 09:30
Nr. 3062608
Baansoort: Gravel

Poule stand (5e in poule 3e klasse Heren 35+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BLARICUM 2440023123
2.DE KUIL 2440019519
3.NAARDEN 25302181218
4.KORIANDER 24202141014
5.BAARN 241128168
6.DE MEENT 140134204
7.'T LAER 250054264

Spelers (6)