Zaterdag HE 35+ 1e klasse Team 1

1e klasse Heren 35+ Zaterdag

1e in poule 1e klasse Heren 35+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
2
'T MELKHUISJE 1
4
HET SPIEGHEL 1
5
BAARN 1
1
DIEMEN 1
1
BLARICUM 1
5
STRANDVLIET 1
4
TULIP HILVERSUM 3
2
NAARDEN 1
Zaterdag 11 mei
5
TULIP HILVERSUM 3
1
BLARICUM 1
5
NAARDEN 1
1
STRANDVLIET 1
1
DIEMEN 1
5
HET SPIEGHEL 1
6
BAARN 1
0
'T MELKHUISJE 1

Wedstrijdschema

T.V. Naarden 1
Zaterdag HE 35+ 1e klasse Team 1
Uit
25-05-2019 09:30
Nr. 3039824
Baansoort: Overig, Bijzonderheden: LET OP deze thuiswedstrijden van TV Naarden worden op een ander tennispark gespeeld!! TC De Hakelaars Naarderstraatweg 4 1399 VR Muiderberg Telefoon: 0294 264 100 Smashcourt banen
Zaterdag HE 35+ 1e klasse Team 1
Tulip Tennisverenigi 3
Thuis
01-06-2019 13:00
Nr. 3043172
Baansoort: Gravel

Poule stand (1e in poule 1e klasse Heren 35+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BAARN 1550026426
2.NAARDEN 15311201020
3.STRANDVLIET 15302181218
4.TULIP HILVERSUM 35302171317
5.HET SPIEGHEL 15311161416
6.DIEMEN 15203121812
7.'T MELKHUISJE 150056246
8.BLARICUM 150055255

Begeleiders (1)

Spelers (7)