Zaterdag HE 2e klasse Team 4

2e klasse Heren 17+ Zaterdag

5e in poule 2e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
1
HET NIEUWE LAND 2
5
ZON EN WIND 1
5
LTV LELYSTAD 2
1
BAARN 4
6
NAARDEN 1
0
BOSHEIM 1
4
WEESP 1
2
HET SPIEGHEL 3
Zaterdag 11 mei
1
LTV LELYSTAD 2
5
WEESP 1
5
BAARN 4
1
HET SPIEGHEL 3
5
ZON EN WIND 1
1
BOSHEIM 1
0
HET NIEUWE LAND 2
6
NAARDEN 1

Wedstrijdschema

Zaterdag HE 17+ 2e klasse Team 4
T.V. Het Nieuwe Land 2
Thuis
25-05-2019 13:00
Nr. 3062083
Baansoort: Gravel
T.V. in Zon en Wind 1
Zaterdag HE 17+ 2e klasse Team 4
Uit
01-06-2019 00:00
Nr. 3037093
Baansoort: Overig

Poule stand (5e in poule 2e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.NAARDEN 1550026426
2.WEESP 1541022822
3.LTV LELYSTAD 25302191119
4.ZON EN WIND 15302181218
5.BAARN 45212161416
6.HET NIEUWE LAND 251048228
7.HET SPIEGHEL 350056246
8.BOSHEIM 151045255

Begeleiders (1)

Spelers (8)