Zaterdag HE 2e klasse Team 3

2e klasse Heren 17+ Zaterdag

1e in poule 2e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
'T LAER 1
6
SPARTA 1
3
MANGER CATS 1
3
DE NIENHOF 2
0
IDUNA 1
6
BAARN 3
2
DE TOSS 1
4
DE DOORDRAAIERS 1
Zaterdag 11 mei
5
BAARN 3
1
DE DOORDRAAIERS 1
2
DE NIENHOF 2
4
SPARTA 1
6
MANGER CATS 1
0
'T LAER 1
5
IDUNA 1
1
DE TOSS 1

Wedstrijdschema

Zaterdag HE 17+ 2e klasse Team 3
Manger Cats 1
Thuis
25-05-2019 13:00
Nr. 3043091
Baansoort: Gravel
B.L.T.C. De NiŽnhof 2
Zaterdag HE 17+ 2e klasse Team 3
Uit
01-06-2019 12:00
Nr. 3058557
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: betalen in paviljoen alleen via pin!

Poule stand (1e in poule 2e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BAARN 3541025525
2.IDUNA 15401191119
3.SPARTA 15221181218
4.DE DOORDRAAIERS 15302151515
5.MANGER CATS 15122151515
6.DE NIENHOF 25212151515
7.DE TOSS 151049219
8.'T LAER 150054264

Spelers (6)