Zaterdag HE Hoofdklasse Team 1

Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag

1e in poule Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
6
DIEMEN 1
0
ALMERE 2
6
AMSTELPARK 1
0
VEENENDAAL 2
2
STROKEL 1
4
RANDENBROEK 1
6
BAARN 1
0
VLTV 1
Zaterdag 11 mei
4
BAARN 1
2
AMSTELPARK 1
3
DIEMEN 1
3
STROKEL 1
1
ALMERE 2
5
RANDENBROEK 1
3
VLTV 1
3
VEENENDAAL 2
Zaterdag 4 mei
1
VEENENDAAL 2
5
BAARN 1

Wedstrijdschema

L.T.V. Almere 2
Zaterdag HE 17+ Hoofdklasse Team 1
Uit
25-05-2019 12:30
Nr. 3089530
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Er kan bij ons op de lcub alleen met pin of contactloos worden betaald
Zaterdag HE 17+ Hoofdklasse Team 1
A.T.V. Diemen 1
Thuis
01-06-2019 13:00
Nr. 3044817
Baansoort: Gravel

Poule stand (1e in poule Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BAARN 1541022822
2.RANDENBROEK 1540121921
3.AMSTELPARK 15221181218
4.STROKEL 15131161416
5.DIEMEN 15122151515
6.VEENENDAAL 25122111911
7.VLTV 15032102010
8.ALMERE 250147237

Begeleiders (1)

Spelers (6)