Zaterdag GD 17+ 2e klasse Team 2

2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

3e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
2
BAARN 2
2
DE BREE 1
0
LEUSDEN 2
4
SCHUYTGRAAF 1
4
RISENBORGH 1
0
HELIOS CENTRUM 1
0
AMERONGEN 1
4
NVLTB 2
Zaterdag 11 mei
4
BAARN 2
0
AMERONGEN 1
1
LEUSDEN 2
3
RISENBORGH 1
3
DE BREE 1
1
NVLTB 2
3
SCHUYTGRAAF 1
1
HELIOS CENTRUM 1

Wedstrijdschema

TV Schuytgraaf 1
Zaterdag GD 17+ 2e klasse Team 2
Uit
25-05-2019 11:00
Nr. 3089761
Baansoort: Roodzand kunstgras
Zaterdag GD 17+ 2e klasse Team 2
L.T.V. Leusden 2
Thuis
01-06-2019 09:30
Nr. 3040487
Baansoort: Gravel

Poule stand (3e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RISENBORGH 1550019119
2.HELIOS CENTRUM 15212101010
3.BAARN 25212101010
4.NVLTB 25203101010
5.SCHUYTGRAAF 152039119
6.DE BREE 151228128
7.LEUSDEN 252037137
8.AMERONGEN 152037137

Begeleiders (1)

Spelers (6)