Zaterdag GE 17+ Topklasse Team 1

Topklasse Gemengd 17+ Zaterdag

5e in poule Topklasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
4
HET SPIEGHEL 1
1
IDUNA 2
4
BAKKUM 2
1
HOOGERHEIDE 1
4
BAARN 1
1
TIE-BREAKERS 1
4
VVGA 1
1
VATHORST 1
Zaterdag 11 mei
3
IDUNA 2
2
HOOGERHEIDE 1
3
VVGA 1
2
BAARN 1
3
HET SPIEGHEL 1
2
BAKKUM 2
3
VATHORST 1
2
TIE-BREAKERS 1

Wedstrijdschema

H.L.T.C. Hoogerheide 1
Zaterdag GE 17+ Topklasse Team 1
Uit
25-05-2019 12:00
Nr. 3058254
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: In het clubhuis alleen PIN betaling mogelijk.
Zaterdag GE 17+ Topklasse Team 1
T.C. Bakkum 2
Thuis
01-06-2019 09:30
Nr. 3062890
Baansoort: Gravel

Poule stand (5e in poule Topklasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HET SPIEGHEL 1540118718
2.VVGA 1550017817
3.BAKKUM 25104121312
4.IDUNA 25302121312
5.BAARN 15302121312
6.HOOGERHEIDE 15203121312
7.VATHORST 15203101510
8.TIE-BREAKERS 150057187

Begeleiders (1)

Spelers (5)