Zaterdag DD 17+ 3e klasse Team 3

3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

2e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
4
MONTFOORT 2
0
DE DOELEN 1
4
BAARN 3
0
SCHALKWIJK 3
1
LUDENTI 2
3
MAARSEN-BROECK 1
1
BREUKELEN 4
3
DE KAMP 1
Zaterdag 11 mei
3
LUDENTI 2
1
BREUKELEN 4
1
SCHALKWIJK 3
3
DE DOELEN 1
2
BAARN 3
2
MONTFOORT 2
0
MAARSEN-BROECK 1
4
DE KAMP 1

Wedstrijdschema

L.T.C. Maarsen-Broeck 1
Zaterdag DD 17+ 3e klasse Team 3
Uit
25-05-2019 12:00
Nr. 3057697
Baansoort: Gravel
Doornse T.V. Ludenti 2
Zaterdag DD 17+ 3e klasse Team 3
Uit
01-06-2019 13:30
Nr. 3046286
Baansoort: Gravel

Poule stand (2e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE KAMP 1541017317
2.BAARN 3532014614
3.MONTFOORT 2532014614
4.LUDENTI 252129119
5.DE DOELEN 152038128
6.MAARSEN-BROECK 152038128
7.SCHALKWIJK 351045155
8.BREUKELEN 450055155

Spelers (8)