Zaterdag DD 17+ 3e klasse Team 2

3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
3
HOOGERHEIDE 2
1
DE KUIL 1
3
DE GOUWEN 1
1
DE BIJVANCK 2
0
NAARDEN 1
4
FLEHITE 2
2
VLTV 2
2
BAARN 2
Zaterdag 11 mei
4
HOOGERHEIDE 2
0
NAARDEN 1
3
DE BIJVANCK 2
1
BAARN 2
2
DE KUIL 1
2
FLEHITE 2
2
DE GOUWEN 1
2
VLTV 2

Wedstrijdschema

Zaterdag DD 17+ 3e klasse Team 2
T.V. Naarden 1
Thuis
25-05-2019 09:30
Nr. 3059824
Baansoort: Gravel
L.T.V. Flehite 2
Zaterdag DD 17+ 3e klasse Team 2
Uit
01-06-2019 08:30
Nr. 3064242
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Uitsluitend betaling per pin. Ons park is rookvrij (m.u.v. 2 aangewezen rookplekken).

Poule stand (5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HOOGERHEIDE 2541016416
2.DE BIJVANCK 2531112812
3.VLTV 2514011911
4.DE KUIL 1521211911
5.BAARN 251139119
6.FLEHITE 251229119
7.DE GOUWEN 151228128
8.NAARDEN 151044164

Begeleiders (1)

Spelers (7)