Zaterdag DD 17+ 1e klasse Team 1

1e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

2e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
1
DE EEMSLAG 1
3
SOESTDIJK 1
1
SHOT 1
3
BAARN 1
3
SOESTERBERG 1
1
SOESTERKWARTIER 1
3
DE GOOISCHE VALLEI 1
1
VECHTLUST 1
Zaterdag 11 mei
2
SOESTDIJK 1
2
VECHTLUST 1
3
SHOT 1
1
SOESTERBERG 1
3
BAARN 1
1
SOESTERKWARTIER 1
4
DE EEMSLAG 1
0
DE GOOISCHE VALLEI 1

Wedstrijdschema

Zaterdag DD 17+ 1e klasse Team 1
T.V. De Eemslag 1
Thuis
25-05-2019 09:30
Nr. 3046670
Baansoort: Gravel
L.T.C. Soestdijk 1
Zaterdag DD 17+ 1e klasse Team 1
Uit
01-06-2019 13:30
Nr. 3047023
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Honden niet toegestaan. Op tijd en compleet aanwezig zijn. Hal beschikbaar tegen betaling dus eventueel binnenschoenen meenemen (deze kunnen ook gehuurd worden).

Poule stand (2e in poule 1e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE EEMSLAG 1531114614
2.BAARN 1540113713
3.SOESTDIJK 1531112812
4.SHOT 1522111911
5.SOESTERBERG 1530211911
6.VECHTLUST 150328128
7.DE GOOISCHE VALLEI 151137137
8.SOESTERKWARTIER 150054164

Begeleiders (1)

Spelers (8)