Zaterdag DA 17+ Topklasse Team 1

Topklasse Dames 17+ Zaterdag

6e in poule Topklasse Dames 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
VVGA 1
6
DE GEEREN 1
5
DE BIJVANCK 1
1
SHOT 1
2
BAARN 1
4
STROKEL 1
6
FLEHITE 1
0
TIE-BREAKERS 1
Zaterdag 11 mei
2
TIE-BREAKERS 1
4
SHOT 1
2
FLEHITE 1
4
DE BIJVANCK 1
3
DE GEEREN 1
3
STROKEL 1
1
VVGA 1
5
BAARN 1

Wedstrijdschema

Z.T.C. Shot 1
Zaterdag DA 17+ Topklasse Team 1
Uit
25-05-2019 13:00
Nr. 3051150
Baansoort: Gravel
Zaterdag DA 17+ Topklasse Team 1
L.T.V. De Bijvanck 1
Thuis
01-06-2019 13:00
Nr. 3043499
Baansoort: Gravel

Poule stand (6e in poule Topklasse Dames 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BIJVANCK 1550025525
2.STROKEL 1541022822
3.SHOT 15311191119
4.FLEHITE 15212181218
5.DE GEEREN 15122151515
6.BAARN 15122141614
7.TIE-BREAKERS 150145255
8.VVGA 150052282

Begeleiders (1)

Spelers (6)