Vrijdag HeDu 50+ 2e klasse Team 1

2e klasse Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend (G+U)

7e in poule 2e klasse Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend (G+U)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
DE WILTSANGH 2
0
BLARICUM 1
0
BAARN 1
0
DE KUIL 3
0
ELBURG 1
0
HUIZEN 1
0
POSEIDON 1
0
WATERWIJK 1
Vrijdag 17 mei
1
BLARICUM 1
3
ELBURG 1
4
WATERWIJK 1
0
BAARN 1
2
DE KUIL 3
2
POSEIDON 1
3
HUIZEN 1
1
DE WILTSANGH 2
Vrijdag 10 mei
1
DE WILTSANGH 2
3
POSEIDON 1
1
BLARICUM 1
3
WATERWIJK 1
4
HUIZEN 1
0
DE KUIL 3
4
ELBURG 1
0
BAARN 1
Vrijdag 26 april
3
DE KUIL 3
1
DE WILTSANGH 2
3
BAARN 1
1
BLARICUM 1
3
WATERWIJK 1
1
ELBURG 1
0
POSEIDON 1
4
HUIZEN 1

Wedstrijdschema

Vrijdag HeDu 50+ 2e klasse Team 1
H.L.T.C. De Kuil 3
Thuis
24-05-2019 10:00
Nr. 3057947
Baansoort: Gravel
T.V. Poseidon 1
Vrijdag HeDu 50+ 2e klasse Team 1
Uit
31-05-2019 12:00
Nr. 3083132
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (7e in poule 2e klasse Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend (G+U))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HUIZEN 1541017317
2.WATERWIJK 1541015515
3.POSEIDON 1531112812
4.ELBURG 1530212812
5.DE KUIL 35212101010
6.DE WILTSANGH 251047137
7.BAARN 151044164
8.BLARICUM 150053173

Begeleiders (1)

Spelers (4)