Vrijdag HeDu 35+ 4e klasse Team 5

4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

8e in poule 4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
BAARN 5
0
GOOILAND 1
0
DE BIJVANCK 1
0
SHOT 4
0
TAUTENBURG 1
0
HOOGERHEIDE 1
0
DE GOOISCHE VALLEI 1
0
VOORDAAN 1
Vrijdag 17 mei
1
HOOGERHEIDE 1
3
DE GOOISCHE VALLEI 1
2
SHOT 4
2
BAARN 5
4
VOORDAAN 1
0
TAUTENBURG 1
Vrijdag 10 mei
1
HOOGERHEIDE 1
3
SHOT 4
4
VOORDAAN 1
0
GOOILAND 1
3
DE GOOISCHE VALLEI 1
1
BAARN 5
1
TAUTENBURG 1
3
DE BIJVANCK 1
Vrijdag 3 mei
2
DE BIJVANCK 1
2
VOORDAAN 1
Vrijdag 26 april
2
SHOT 4
2
DE GOOISCHE VALLEI 1
1
BAARN 5
3
HOOGERHEIDE 1
4
GOOILAND 1
0
TAUTENBURG 1

Wedstrijdschema

Vrijdag HeDu 35+ 4e klasse Team 5
H.L.T.C. Gooiland 1
Thuis
24-05-2019 20:15
Nr. 3056228
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!
Vrijdag HeDu 35+ 4e klasse Team 5
L.T.V. De Bijvanck 1
Thuis
31-05-2019 19:00
Nr. 3054896
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!

Poule stand (8e in poule 4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VOORDAAN 1532016416
2.SHOT 4523012812
3.DE GOOISCHE VALLEI 1522111911
4.GOOILAND 1430110610
5.DE BIJVANCK 1422010610
6.HOOGERHEIDE 151047137
7.TAUTENBURG 151045155
8.BAARN 550145155

Begeleiders (1)

Spelers (6)