Vrijdag HeDu 35+ 4e klasse Team 4

4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e in poule 4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
BAARN 4
0
VECHTLUST 1
0
KAMPONG 1
0
ZUILEN 1
0
RIJNHUYSE 2
0
SOESTERBERG 2
0
BREUKELEN 1
0
SHOT 3
Vrijdag 17 mei
2
VECHTLUST 1
2
RIJNHUYSE 2
4
ZUILEN 1
0
BREUKELEN 1
2
SHOT 3
2
KAMPONG 1
2
SOESTERBERG 2
2
BAARN 4
Vrijdag 10 mei
4
BAARN 4
0
BREUKELEN 1
0
SOESTERBERG 2
4
ZUILEN 1
0
VECHTLUST 1
4
SHOT 3
4
RIJNHUYSE 2
0
KAMPONG 1
Vrijdag 26 april
4
BREUKELEN 1
0
SOESTERBERG 2
2
ZUILEN 1
2
BAARN 4
2
SHOT 3
2
RIJNHUYSE 2
3
KAMPONG 1
1
VECHTLUST 1

Wedstrijdschema

Vrijdag HeDu 35+ 4e klasse Team 4
L.T.C. Vechtlust 1
Thuis
24-05-2019 20:15
Nr. 3045805
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!
Vrijdag HeDu 35+ 4e klasse Team 4
T.V. Rijnhuyse 2
Thuis
31-05-2019 19:00
Nr. 3060755
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!

Poule stand (2e in poule 4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ZUILEN 1532016416
2.BAARN 4523014614
3.RIJNHUYSE 2514012812
4.SHOT 351229119
5.BREUKELEN 152129119
6.KAMPONG 151319119
7.SOESTERBERG 251227137
8.VECHTLUST 150144164

Begeleiders (1)

Spelers (6)