Vrijdag HeDu 35+ 4e klasse Team 3

3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

8e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
LUDENTI 1
0
BAARN 2
0
DE RADING 1
0
NIEUWLAND 1
0
VLTV 2
0
BAARN 3
0
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
0
SOEST-ZUID 1
Vrijdag 17 mei
1
BAARN 2
3
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
3
SOEST-ZUID 1
1
LUDENTI 1
0
BAARN 3
4
DE RADING 1
3
NIEUWLAND 1
1
VLTV 2
Vrijdag 10 mei
0
VLTV 2
4
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
3
DE RADING 1
1
LUDENTI 1
2
BAARN 3
2
SOEST-ZUID 1
3
NIEUWLAND 1
1
BAARN 2
Vrijdag 3 mei
4
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
0
NIEUWLAND 1
Vrijdag 26 april
0
SOEST-ZUID 1
4
DE RADING 1
4
LUDENTI 1
0
BAARN 3
2
BAARN 2
2
VLTV 2

Wedstrijdschema

VLTV 2
Vrijdag HeDu 35+ 4e klasse Team 3
Uit
24-05-2019 19:00
Nr. 3086894
Baansoort: Roodzand kunstgras
Vrijdag HeDu 35+ 4e klasse Team 3
T.V. Nieuwland 1
Thuis
31-05-2019 19:00
Nr. 3041468
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!

Poule stand (8e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BONGERD-BEUSICHEM 1550019119
2.NIEUWLAND 1540113713
3.DE RADING 1430111511
4.VLTV 252129119
5.BAARN 24112888
6.SOEST-ZUID 151137137
7.LUDENTI 151047137
8.BAARN 350142182

Begeleiders (1)

Spelers (7)