Vrijdag HeDu 35+ 3e klasse Team 2

3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
LUDENTI 1
0
BAARN 2
0
DE RADING 1
0
NIEUWLAND 1
0
VLTV 2
0
BAARN 3
0
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
0
SOEST-ZUID 1
Vrijdag 17 mei
1
BAARN 2
3
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
3
SOEST-ZUID 1
1
LUDENTI 1
0
BAARN 3
4
DE RADING 1
3
NIEUWLAND 1
1
VLTV 2
Vrijdag 10 mei
0
VLTV 2
4
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
3
DE RADING 1
1
LUDENTI 1
2
BAARN 3
2
SOEST-ZUID 1
3
NIEUWLAND 1
1
BAARN 2
Vrijdag 3 mei
4
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
0
NIEUWLAND 1
Vrijdag 26 april
0
SOEST-ZUID 1
4
DE RADING 1
4
LUDENTI 1
0
BAARN 3
2
BAARN 2
2
VLTV 2

Wedstrijdschema

Doornse T.V. Ludenti 1
Vrijdag HeDu 35+ 3e klasse Team 2
Uit
24-05-2019 19:00
Nr. 3045581
Baansoort: Gravel
T.V. Soest-Zuid 1
Vrijdag HeDu 35+ 3e klasse Team 2
Uit
31-05-2019 19:00
Nr. 3055146
Baansoort: Gravel
T.V. De Rading 1
Vrijdag HeDu 35+ 3e klasse Team 2
Uit
07-06-2019 19:00
Nr. 3040152
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Cashloze kantine Er wordt in 3 rondes gespeeld met een ontheffing voor de lichtinstallatie tot uiterlijk 01:00.

Poule stand (5e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BONGERD-BEUSICHEM 1550019119
2.NIEUWLAND 1540113713
3.DE RADING 1430111511
4.VLTV 252129119
5.BAARN 24112888
6.SOEST-ZUID 151137137
7.LUDENTI 151047137
8.BAARN 350142182

Begeleiders (1)

Spelers (7)