Vrijdag HeDu 35+ 3e klasse Team 1

3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
LAREN 1
0
BAARN 1
0
LUCK RAECK 1
0
DE KUIL 1
0
DE RADING 2
0
JOYMERE 1
Vrijdag 17 mei
2
LUDENTI 3
2
LUCK RAECK 1
3
BAARN 1
1
DE RADING 2
3
JOYMERE 1
1
LAREN 1
Vrijdag 10 mei
3
LUDENTI 3
1
JOYMERE 1
0
DE KUIL 1
4
BAARN 1
1
LUCK RAECK 1
3
LAREN 1
Vrijdag 26 april
3
JOYMERE 1
1
LUCK RAECK 1
2
LAREN 1
2
LUDENTI 3
2
DE RADING 2
2
DE KUIL 1

Wedstrijdschema

Larense L.T.C. 1
Vrijdag HeDu 35+ 3e klasse Team 1
Uit
24-05-2019 19:00
Nr. 3048950
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Wij kijken er naar uit jullie te verwelkomen bij ons op de club! Ter informatie, bij ons op de club kan alleen met pin betaald worden.
Vrijdag HeDu 35+ 3e klasse Team 1
T.V. Joymere 1
Thuis
31-05-2019 20:15
Nr. 3054527
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!

Poule stand (1e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BAARN 1440013313
2.DE RADING 2421110610
3.JOYMERE 14211979
4.LUDENTI 351228128
5.DE KUIL 14121797
6.LAREN 14112797
7.LUCK RAECK 150146146

Spelers (4)