Vrijdag GeDu 35+ 4e klasse Team 4

4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

7e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
BAARN 4
0
NIEUWLAND 3
0
DE GEEREN 1
0
DE GOOISCHE VALLEI 3
0
SOESTDIJK 3
0
EEMNES 2
Vrijdag 17 mei
0
EEMNES 2
4
SOEST-ZUID 2
4
DE GOOISCHE VALLEI 3
0
BAARN 4
4
NIEUWLAND 3
0
DE GEEREN 1
Vrijdag 10 mei
1
SOEST-ZUID 2
3
DE GEEREN 1
4
SOESTDIJK 3
0
BAARN 4
1
EEMNES 2
3
NIEUWLAND 3
Vrijdag 26 april
2
DE GOOISCHE VALLEI 3
2
SOESTDIJK 3
3
NIEUWLAND 3
1
SOEST-ZUID 2
4
DE GEEREN 1
0
EEMNES 2

Wedstrijdschema

Vrijdag GeDu 35+ 4e klasse Team 4
T.V. Nieuwland 3
Thuis
24-05-2019 19:00
Nr. 3041717
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!
Vrijdag GeDu 35+ 4e klasse Team 4
B.T.V. De Geeren 1
Thuis
31-05-2019 20:15
Nr. 3045441
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!

Poule stand (7e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SOEST-ZUID 2530214614
2.NIEUWLAND 3431012412
3.SOESTDIJK 3422011511
4.DE GOOISCHE VALLEI 34211979
5.DE GEEREN 14202888
6.EEMNES 250144164
7.BAARN 440132142

Spelers (7)