Vrijdag GeDu 35+ 3e klasse Team 2

3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
BAARN 2
0
SOESTDIJK 2
0
ATC-BUITEN 2
0
DE RADING 1
0
DE GOOISCHE VALLEI 2
0
DE PUNT ZEEWOLDE 1
0
NIEUWLAND 2
0
SOEST-ZUID 1
Vrijdag 17 mei
4
SOESTDIJK 2
0
NIEUWLAND 2
0
SOEST-ZUID 1
4
BAARN 2
1
DE RADING 1
3
DE GOOISCHE VALLEI 2
0
DE PUNT ZEEWOLDE 1
4
ATC-BUITEN 2
Vrijdag 10 mei
1
DE RADING 1
3
SOEST-ZUID 1
2
ATC-BUITEN 2
2
NIEUWLAND 2
1
DE PUNT ZEEWOLDE 1
3
SOESTDIJK 2
0
DE GOOISCHE VALLEI 2
4
BAARN 2
Vrijdag 26 april
4
SOEST-ZUID 1
0
DE GOOISCHE VALLEI 2
2
BAARN 2
2
DE RADING 1
2
SOESTDIJK 2
2
ATC-BUITEN 2
1
NIEUWLAND 2
3
DE PUNT ZEEWOLDE 1

Wedstrijdschema

Vrijdag GeDu 35+ 3e klasse Team 2
L.T.C. Soestdijk 2
Thuis
24-05-2019 19:00
Nr. 3046441
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!
Vrijdag GeDu 35+ 3e klasse Team 2
T.V. Nieuwland 2
Thuis
31-05-2019 19:00
Nr. 3041168
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!

Poule stand (1e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BAARN 2532015515
2.SOEST-ZUID 1540115515
3.SOESTDIJK 2521211911
4.DE RADING 15212101010
5.ATC-BUITEN 25131101010
6.NIEUWLAND 251138128
7.DE GOOISCHE VALLEI 252036146
8.DE PUNT ZEEWOLDE 151045155

Spelers (7)