Vrijdag GeDu 35+ 2e klasse Team 1

2e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

4e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
LINSCHOTEN 1
0
GROENVLIET 2
0
BAARN 1
0
CROMWIJCK 1
0
METGENSBLEEK 2
0
GROENVLIET 1
0
ATALANTA 2
0
LUDENTI 1
Vrijdag 17 mei
3
LUDENTI 1
1
LINSCHOTEN 1
4
GROENVLIET 2
0
ATALANTA 2
1
GROENVLIET 1
3
BAARN 1
0
CROMWIJCK 1
4
METGENSBLEEK 2
Vrijdag 10 mei
2
GROENVLIET 1
2
LUDENTI 1
3
BAARN 1
1
LINSCHOTEN 1
3
METGENSBLEEK 2
1
ATALANTA 2
1
CROMWIJCK 1
3
GROENVLIET 2
Vrijdag 26 april
2
ATALANTA 2
2
CROMWIJCK 1
3
LUDENTI 1
1
BAARN 1
2
LINSCHOTEN 1
2
GROENVLIET 1
0
GROENVLIET 2
4
METGENSBLEEK 2

Wedstrijdschema

Vrijdag GeDu 35+ 2e klasse Team 1
T.V. Cromwijck 1
Thuis
24-05-2019 19:00
Nr. 3043858
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!
T.V. Metgensbleek 2
Vrijdag GeDu 35+ 2e klasse Team 1
Uit
31-05-2019 19:00
Nr. 3075510
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (4e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.METGENSBLEEK 2550018218
2.GROENVLIET 2531112812
3.LUDENTI 1531111911
4.BAARN 152039119
5.GROENVLIET 150419119
6.ATALANTA 251228128
7.CROMWIJCK 151137137
8.LINSCHOTEN 150146146

Spelers (4)