Vrijdag DaDu 35+ 4e klasse Team 6

4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

7e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
HET SPIEGHEL 4
0
SOEST-ZUID 5
0
NAARDEN 8
0
ZON EN WIND 3
0
DE MEENT 1
0
HOOGLAND 2
0
HUIZEN 2
0
BAARN 6
Vrijdag 17 mei
2
BAARN 6
2
NAARDEN 8
4
ZON EN WIND 3
0
HUIZEN 2
0
SOEST-ZUID 5
4
DE MEENT 1
4
HOOGLAND 2
0
HET SPIEGHEL 4
Vrijdag 10 mei
1
BAARN 6
3
HOOGLAND 2
3
NAARDEN 8
1
HET SPIEGHEL 4
4
ZON EN WIND 3
0
SOEST-ZUID 5
2
HUIZEN 2
2
DE MEENT 1
Vrijdag 26 april
1
SOEST-ZUID 5
3
HUIZEN 2
3
HET SPIEGHEL 4
1
BAARN 6
0
DE MEENT 1
4
ZON EN WIND 3
2
HOOGLAND 2
2
NAARDEN 8

Wedstrijdschema

T.V. Huizen 2
Vrijdag DaDu 35+ 4e klasse Team 6
Uit
24-05-2019 19:00
Nr. 3091778
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen PIN betalingen... Wedstrijden starten stipt om 19:00 uur!!!
T.V. in Zon en Wind 3
Vrijdag DaDu 35+ 4e klasse Team 6
Uit
31-05-2019 19:00
Nr. 3038678
Baansoort: Overig

Poule stand (7e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ZON EN WIND 3550018218
2.NAARDEN 8532014614
3.HOOGLAND 2522112812
4.DE MEENT 15212101010
5.HUIZEN 251319119
6.HET SPIEGHEL 451137137
7.BAARN 650146146
8.SOEST-ZUID 551044164

Begeleiders (1)

Spelers (6)