Vrijdag DaDu 35+ 4e klasse Team 5

4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
BAARN 5
0
GRIFFENSTEYN 5
0
SOEST-ZUID 3
0
ZON EN WIND 4
0
NAARDEN 6
0
SOESTERBERG 2
0
EEMNES 3
0
NAARDEN 5
Vrijdag 17 mei
3
GRIFFENSTEYN 5
1
EEMNES 3
4
NAARDEN 6
0
SOEST-ZUID 3
0
NAARDEN 5
4
BAARN 5
4
ZON EN WIND 4
0
SOESTERBERG 2
Vrijdag 10 mei
4
NAARDEN 6
0
GRIFFENSTEYN 5
4
SOESTERBERG 2
0
BAARN 5
1
SOEST-ZUID 3
3
EEMNES 3
4
ZON EN WIND 4
0
NAARDEN 5
Vrijdag 26 april
2
NAARDEN 5
2
SOESTERBERG 2
4
BAARN 5
0
ZON EN WIND 4
2
GRIFFENSTEYN 5
2
SOEST-ZUID 3
2
EEMNES 3
2
NAARDEN 6

Wedstrijdschema

Vrijdag DaDu 35+ 4e klasse Team 5
T.V. Griffensteyn 5
Thuis
24-05-2019 19:00
Nr. 3045089
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!
Vrijdag DaDu 35+ 4e klasse Team 5
T.V. Eemnes 3
Thuis
31-05-2019 20:15
Nr. 3057941
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!

Poule stand (2e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.NAARDEN 6532015515
2.BAARN 5531113713
3.ZON EN WIND 4531113713
4.EEMNES 35212101010
5.SOESTERBERG 25212101010
6.GRIFFENSTEYN 551228128
7.SOEST-ZUID 350236146
8.NAARDEN 550235155

Spelers (4)