Vrijdag DaDu 35+ 3e klasse Team 4

3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

8e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
NAARDEN 3
0
BAARN 4
0
BOSHEIM 5
0
EEMNES 2
0
HUIZEN 1
0
SOESTDIJK 1
0
DE HAKKELAARS 2
0
DE GEEREN 2
Vrijdag 17 mei
2
SOESTDIJK 1
2
DE HAKKELAARS 2
2
DE GEEREN 2
2
HUIZEN 1
1
BAARN 4
3
BOSHEIM 5
0
EEMNES 2
4
NAARDEN 3
Vrijdag 10 mei
2
BOSHEIM 5
2
DE HAKKELAARS 2
1
NAARDEN 3
3
HUIZEN 1
1
BAARN 4
3
SOESTDIJK 1
1
EEMNES 2
3
DE GEEREN 2
Vrijdag 26 april
2
HUIZEN 1
2
EEMNES 2
0
SOESTDIJK 1
4
BOSHEIM 5
4
DE HAKKELAARS 2
0
BAARN 4
2
DE GEEREN 2
2
NAARDEN 3

Wedstrijdschema

T.V. Naarden 3
Vrijdag DaDu 35+ 3e klasse Team 4
Uit
24-05-2019 19:00
Nr. 3043197
Baansoort: Gravel
T.V. Eemnes 2
Vrijdag DaDu 35+ 3e klasse Team 4
Uit
31-05-2019 19:00
Nr. 3064640
Baansoort: Hardcourt, Bijzonderheden: Bij nat weer schoenen zonder profiel meenemen. De baanverlichting gaat uiterlijk om 23.30 uur uit. Alleen betalen met pinpas mogelijk. In verband met vol baanschema, moet er echt om 19.00 uur gestart worden met spelen

Poule stand (8e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE GEEREN 2632116816
2.BOSHEIM 5541015515
3.DE HAKKELAARS 2523013713
4.NAARDEN 3521211911
5.HUIZEN 15131101010
6.SOESTDIJK 161238168
7.EEMNES 250327137
8.BAARN 450144164

Begeleiders (1)

Spelers (7)