Vrijdag DaDu 35+ 3e klasse Team 3

3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
NAARDEN 4
0
VATHORST 1
0
LEUSDEN 1
0
SOEST-ZUID 2
0
BAARN 3
0
EEMNES 1
0
SHOT 2
0
DE GEEREN 3
Vrijdag 17 mei
0
SOEST-ZUID 2
4
SHOT 2
1
DE GEEREN 3
3
LEUSDEN 1
3
EEMNES 1
1
NAARDEN 4
3
VATHORST 1
1
BAARN 3
Vrijdag 10 mei
3
SOEST-ZUID 2
1
VATHORST 1
3
SHOT 2
1
BAARN 3
2
DE GEEREN 3
2
EEMNES 1
3
LEUSDEN 1
1
NAARDEN 4
Vrijdag 26 april
3
VATHORST 1
1
SHOT 2
2
NAARDEN 4
2
DE GEEREN 3
1
BAARN 3
3
SOEST-ZUID 2
0
EEMNES 1
4
LEUSDEN 1

Wedstrijdschema

Vrijdag DaDu 35+ 3e klasse Team 3
T.V. Eemnes 1
Thuis
24-05-2019 19:00
Nr. 3057437
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!
T.V. Naarden 4
Vrijdag DaDu 35+ 3e klasse Team 3
Uit
31-05-2019 19:00
Nr. 3049359
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: smashcourt

Poule stand (5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LEUSDEN 1541015515
2.SHOT 2540115515
3.VATHORST 1530212812
4.SOEST-ZUID 25221101010
5.BAARN 351138128
6.EEMNES 151228128
7.NAARDEN 450236146
8.DE GEEREN 350236146

Begeleiders (1)

Spelers (6)