Vrijdag DaDu 35+ 2e klasse Team 1

2e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
HET SPIEGHEL 2
0
SOEST-ZUID 1
0
DE GEEREN 1
0
ELBURG 1
0
BARNEVELD 1
0
BAARN 1
0
DE EEMELAAR 1
0
BOSHEIM 3
Vrijdag 17 mei
3
SOEST-ZUID 1
1
DE GEEREN 1
3
BOSHEIM 3
1
BARNEVELD 1
4
BAARN 1
0
DE EEMELAAR 1
4
ELBURG 1
0
HET SPIEGHEL 2
Vrijdag 10 mei
1
BAARN 1
3
ELBURG 1
3
BOSHEIM 3
1
SOEST-ZUID 1
3
DE EEMELAAR 1
1
HET SPIEGHEL 2
2
BARNEVELD 1
2
DE GEEREN 1
Vrijdag 26 april
4
SOEST-ZUID 1
0
BARNEVELD 1
2
HET SPIEGHEL 2
2
BAARN 1
1
ELBURG 1
3
DE EEMELAAR 1
3
DE GEEREN 1
1
BOSHEIM 3

Wedstrijdschema

L.T.C. Barneveld 1
Vrijdag DaDu 35+ 2e klasse Team 1
Uit
24-05-2019 19:00
Nr. 3058490
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: baan 1 en 2
T.C. Bosheim 3
Vrijdag DaDu 35+ 2e klasse Team 1
Uit
31-05-2019 19:00
Nr. 3055473
Baansoort: Gravel

Poule stand (6e in poule 2e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ELBURG 1531113713
2.DE GEEREN 1522112812
3.DE EEMELAAR 1531112812
4.BOSHEIM 3531112812
5.SOEST-ZUID 1530211911
6.BAARN 151138128
7.HET SPIEGHEL 251137137
8.BARNEVELD 150145155

Begeleiders (1)

Spelers (7)