Vrijdag GeDu 17+ 3e klasse Team 1

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

7e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 mei
0
SOESTDIJK 1
0
AUSTERLITZ 3
0
DE NIENHOF 2
0
LOCKHORST 1
0
BAARN 1
0
TAUTENBURG 2
0
AT RISK 3
0
DE UITHOF 1
Vrijdag 17 mei
4
TAUTENBURG 2
0
DE NIENHOF 2
4
AUSTERLITZ 3
0
AT RISK 3
1
DE UITHOF 1
3
SOESTDIJK 1
2
LOCKHORST 1
2
BAARN 1
Vrijdag 10 mei
4
SOESTDIJK 1
0
BAARN 1
1
AUSTERLITZ 3
3
TAUTENBURG 2
3
DE UITHOF 1
1
LOCKHORST 1
3
AT RISK 3
1
DE NIENHOF 2
Vrijdag 26 april
3
LOCKHORST 1
1
SOESTDIJK 1
2
TAUTENBURG 2
2
AT RISK 3
2
DE NIENHOF 2
2
AUSTERLITZ 3
1
BAARN 1
3
DE UITHOF 1

Wedstrijdschema

Vrijdag GeDu 17+ 3e klasse Team 1
Tautenburg 2
Thuis
24-05-2019 20:15
Nr. 3052643
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!
Vrijdag GeDu 17+ 3e klasse Team 1
B.L.T.C. De NiŽnhof 2
Thuis
31-05-2019 19:00
Nr. 3060845
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Op tijd beginnen, 5 min inspelen, geen baan onnnodig vrij laten liggen, overleg met andere teams, heel veel gezelligheid!

Poule stand (7e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TAUTENBURG 2532014614
2.SOESTDIJK 1530213713
3.AUSTERLITZ 3522113713
4.DE UITHOF 1531113713
5.LOCKHORST 15212101010
6.AT RISK 352128128
7.BAARN 150236146
8.DE NIENHOF 250143173

Begeleiders (1)

Spelers (7)