Groen 2 - Baarn 4

Groen 2 Groen Zondag

1e in poule Groen 2 Groen Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 19 mei
0
SOEST-ZUID 4
6
SHOT 4
4
BAARN 4
2
HOOGLAND 5
1
TAUTENBURG 1
5
SOESTDIJK 4
3
RANDENBROEK 3
3
VATHORST 5
Zondag 12 mei
0
SOEST-ZUID 4
6
BAARN 4
4
SOESTDIJK 4
2
VATHORST 5
5
SHOT 4
1
HOOGLAND 5
2
TAUTENBURG 1
4
RANDENBROEK 3

Wedstrijdschema

LTC Vathorst 5
Groen 2 - Baarn 4
Uit
26-05-2019 09:00
Nr. 3073782
Baansoort: Kunstgras
L.T.V. Randenbroek 3
Groen 2 - Baarn 4
Uit
02-06-2019 08:30
Nr. 3093170
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen mogelijk met pin te betalen

Poule stand (1e in poule Groen 2 Groen Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BAARN 4550026426
2.SHOT 45401201020
3.SOESTDIJK 45311171317
4.RANDENBROEK 35221161416
5.VATHORST 55212161416
6.HOOGLAND 55113121812
7.SOEST-ZUID 450147237
8.TAUTENBURG 150056246

Spelers (4)