Dinsdag DaDu 17+ 2e klasse Team 4

2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend

6e in poule 2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Dinsdag 21 mei
0
HOOGERHEIDE 2
4
DE EEMSLAG 5
2
BOSCH EN DUIN 1
2
BAARN 4
1
BLARICUM 1
3
SOEST-ZUID 2
4
DE KUIL 6
0
DE EEMSLAG 7
Dinsdag 14 mei
4
SOEST-ZUID 2
0
HOOGERHEIDE 2
1
BAARN 4
3
DE KUIL 6
1
DE EEMSLAG 5
3
BLARICUM 1
2
DE EEMSLAG 7
2
BOSCH EN DUIN 1
Dinsdag 7 mei
3
BLARICUM 1
1
DE KUIL 6
3
HOOGERHEIDE 2
1
BOSCH EN DUIN 1
4
SOEST-ZUID 2
0
DE EEMSLAG 7
2
DE EEMSLAG 5
2
BAARN 4

Wedstrijdschema

T.V. De Eemslag 7
Dinsdag DaDu 17+ 2e klasse Team 4
Uit
28-05-2019 10:00
Nr. 3062461
Baansoort: Gravel

Poule stand (6e in poule 2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SOEST-ZUID 2651020420
2.BLARICUM 1650117717
3.DE KUIL 66312141014
4.DE EEMSLAG 56231141014
5.HOOGERHEIDE 262048168
6.BAARN 460338168
7.BOSCH EN DUIN 160338168
8.DE EEMSLAG 761147177

Spelers (5)