Dinsdag DaDu 17+ 2e klasse Team 2

2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend

7e in poule 2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Dinsdag 21 mei
2
DE KUIL 3
2
DE PUNT ZEEWOLDE 1
2
DE BIJVANCK 1
2
IRMINLOO 2
2
BAARN 2
2
KJLTC 3
0
JOYMERE 1
4
DE EEMSLAG 6
Dinsdag 14 mei
4
IRMINLOO 2
0
DE KUIL 3
1
KJLTC 3
3
JOYMERE 1
4
DE EEMSLAG 6
0
BAARN 2
1
DE PUNT ZEEWOLDE 1
3
DE BIJVANCK 1
Dinsdag 7 mei
2
BAARN 2
2
DE BIJVANCK 1
0
KJLTC 3
4
IRMINLOO 2
3
DE EEMSLAG 6
1
DE PUNT ZEEWOLDE 1
1
JOYMERE 1
3
DE KUIL 3

Wedstrijdschema

T.V. Joymere 1
Dinsdag DaDu 17+ 2e klasse Team 2
Uit
28-05-2019 10:00
Nr. 3067765
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (7e in poule 2e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.IRMINLOO 2651021321
2.DE BIJVANCK 1642017717
3.DE KUIL 3641115915
4.DE EEMSLAG 66303141014
5.DE PUNT ZEEWOLDE 16312141014
6.JOYMERE 161055195
7.BAARN 260245195
8.KJLTC 360155195

Begeleiders (1)

Spelers (5)